- Formular pentru solicitare informaţii în baza Legii nr. 544/2001

INFORMAŢII DE INTERES PUBLIC --> Solicitare informaţii. Legislaţie --> Formulare pentru solicitare în baza Legii nr. 544/2001

Formular pentru solicitare informaţii în baza Legii nr. 544/2001

În vederea solicitării unei informații de interes public recomandăm folosirea următorului formular:

Formular-tip cerere de informaţii de interes public conform Anexa 4 din HG 478/ 2016
Cerere pentru informatii de interes public
Reclamatie administrativa (lipsa raspuns in termenul legal-30 zile)

Data creare: 29-07-2017 22:19:18